Medinova Tıp Teknolojileri olarak satış sonrası hizmetlerinin, temsil ettiğimiz ve satışını yaptığımız cihazların kalitesi kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple teknik servis departmanımızı Medinova Teknik Hizmetler adıyla profesyonelleştirdik. Özellikle cerrahi lazer konusunda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip, yetenekli teknikerlerle tüm servis altyapısı oluşturularak çalışmaktayız.

Ekibimiz, Lazer cihazlarının teknik servis hizmetlerini verebilmek için gerekli tüm ekipman ve yedek parça stoğumuz ile tüm servis işlemlerini İstanbul'daki servis merkezimizde ve kısa süre içinde yerine getirme kabiliyetine sahip. Kullanıcılarımızın memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz bizi zamanla teknik servis altyapısı en güçlü lazer markası haline getirdi. Memnun ve mutlu kullanıcılarımız bu iddiamızın temel katnağını oluşturmaktadır.

TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Sertifikası, TSE Satış Sonrası Hizmet Sertifikası ve Üreticilerin verdiği Yeterlilik ve Eğitim Sertifikalarıyla tescillenmiş servis hizmetlerimiz ve deneyimimiz ile sıradışı bir medikal teknik destek tecrübesi sunuyoruz.